קצת עלינו: לאמץ, לתרום, להתנדב
 
עמותת ״צער בעלי חיים רמת גן והסביבה״ הינה עמותה ותיקה, אשר פועלת במשך עשרות שנים במסירות למען הצלתם ורווחתם של מאות כלבים וחתולים נטושים, אבודים ואלו שעברו התעללות פיזית ונפשית, באמצעות בית המחסה של העמותה, תוך מתן טיפול רפואי, מזון, קורת גג, מסתור מתנאי מזג האוויר ובעיקר חום, אהבה ודאגה יום יומית לרווחתם. כל זאת ועוד, במטרה למצוא לכל אחד מבעלי החיים המגיעים אל סף דלתנו, בית מאמץ, חם ואוהב ואפשרות אמיתית לחיים חדשים מחוץ למעגל הסבל וההתעללות.

 

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה חרתה על דגלה את עיקרון אי-המתת בעלי חיים. כך יכולים כל בעלי החיים המגיעים לבית המחסה של העמותה לזכות בתקווה חדשה, תקווה לחיים, בלי קשר לגילם ולמצבם הבריאותי. אנו רואים חשיבות עליונה בקידום ערכים של חמלה, סובלנות ועזרה לחלש, ושמים דגש על מעורבות קהילתית רחבה, פעילויות חינוך והסברה ועזרה לאוכלוסייה נזקקת, בעזרת הקשר החם עם בעלי החיים ומתנדבי העמותה.  העמותה מקדמת שלוש מטרות עיקריות לאמץ , לתרום , להתנדב.

 

פרויקט החינוך וההסברה

קידום תחום החינוך וההסברה בעמותה, הינו יעד אסטרטגי מרכזי וערך עליון בו אנו מאמינים, מתוך הבנה שביכולתנו לשנות ולהשפיע על גורלם של אלפי בעלי חיים וזאת על ידי חינוך ה"דור הבא של אוהבי בעלי החיים".

 

הפרויקט מורכב משתי תכניות מרכזיות:

״לכשכש עם הכלב״ - מפגשי הסברה בבתי ספר לעידוד חמלה ועזרה לחלש. עד היום נפגשו מתנדבי העמותה עם אלפי ילדים ובני נוער במגוון מוסדות ובתי ספר. חלקם אף "אימצו" את העמותה ופועלים מיוזמתם לעידוד התנדבות, אימוץ וגיוס כספים לעמותה.  ב 2018/19, כ 2500 תלמידים לקחו חלק בתכנית.

 

״מישהו לחיות לצידו״ - תכנית לקידום והעצמת ילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים ובני נוער בסיכון. התכנית מופעלת מזה שלוש שנים בעשרות מסגרות טיפוליות ונוחלת הצלחה רבה בקרב המטופלים ובני משפחותיהם. ב 2018/19 , נפתחו כ 20 קבוצות לבעלי צרכים מיוחדים ונוער בסיכון.

 

שיקום בעלי חיים ועידוד התנדבות למען בעלי החיים הנטושים בישראל

"איתם עד הבית" - תכנית שיקום ייחודית, הכוללת שיקום רפואי מציל חיים ושיקום התנהגותי לכלבים מורכבים (ריאקטיביים). בשיתוף בית ספר לאילוף חיובי ANIMA עשרות כלבים מלווים ומשוקמים במהלך השנה.

 

"חברים לחיים" - תכנית המאפשרת, הן לקבוצות שלקחו חלק בתכניות האחרות והן למתנדבים פרטיים להגיע ולהתנדב למען בעלי החיים בבית המחסה באופן חופשי. בית המחסה של העמותה מהווה בית פתוח עבור מתנדבים אלו.

 

 

אנו מסתמכים על מתנדבים ותרומות! פעילות העמותה נשענת במידה מכרעת על קהילת המתנדבים, המהווה את לב ליבה של העמותה. אנו קוראים לכם להצטרף ולהיות שותפים מלאים למאמצינו בקידום רווחת בעלי החיים ושאר פעילויות העמותה.

 

חפשו את דף הפייסבוק שלנו "צער בעלי חיים רמת גן והסביבה"

פייסבוק: "צער בעלי חיים רמת גן והסביבה"

 

מוזמנים אלינו, לאמץ   לתרום   ולהתנדב

בית המחסה נמצא ברחוב חפץ חיים 4 בתל אביב ופתוח בכל ימות השבוע:
ראשון עד חמישי: 12:00-17:30
שישי וערבי חג: 12:00-15:00, שבת: 12:00-16:00


לתיאום אימוץ ופרטים נוספים (בשעות הפעילות):

2313*  /  050-7795477      office@spca.org.il

 

 

 

 

לאמץ

 

בבית המחסה שלנו נמצאים חתולים וכלבים מכל המינים, הגדלים והגילאים: כאלה שנעזבו בני יומם ובעלי חיים בוגרים שנמצאו ברחוב, כאלה שאבדו וכאלה שננטשו, כאלה שידעו פעם מה הוא בית ומה היא אהבה – וכאלה שטרם זכו לכך.
אנחנו מלווים אותם לאורך כל הדרך: מחבקים כשצריך, מפנקים כשקשה, ותמיד-תמיד מבטיחים שנמצא את המשפחה הכי טובה עבורם , גם אם זה ייקח שנים.
ניתן להגיע אלינו שבעה ימים בשבוע, להתרשם מן האהובים שלנו ולשאול עליהם כמה שאלות שרק תרצו.
אנחנו מאמינים שאימוץ חתול או כלב יכול להיות צעד ראשון בדרך נפלאה, שיש בה הרבה אחריות – והרבה-הרבה שמחה.
אנחנו יודעים שלפעמים צריך זמן וסבלנות כדי להכיר ולהתאהב. מבחינתנו, יש לכם כל הזמן שבעולם. נשמח לשמוע על כל החלומות, השאיפות והרצונות שלכם, ולייעץ באשר לכלב או החתול המושלמים בשבילכם.

בכל שלב, צוות בית המחסה ישמח לענות לשאלות לגבי בעלי חיים ספציפיים, וכן לייעץ באופן כללי על האופן הנכון לבחור בעל חיים ולגדל אותו.
על תהליך האימוץ תוכלו לקרוא כאן, את הכלבים לראות פה ואת החתולים פה.

 

לקבלת מידע נוסף על אימוץ הכלבים והחתולים שלנו: אתם מוזמנים ליצור קשר איתנו  2313* / 050-7795477
אפשר ומומלץ לשלוח הודעה או מייל: office@spca.org.il

לפעמים קצת קשה לנו לענות, מוזמנים לשלוח הודעת טקסט ונחזור אליכם תוך 24 שעות - מתנצלים

 
לתרום

לתרומה בקליק אחד ליחצו כאן

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה היא עמותה ללא מטרות רווח (ע.ר 580053296), ופעילותה השוטפת נסמכת על תרומות מאנשים פרטיים ואכפתיים. מאחורי העמותה לא עומדים גורמים עתירי ממון, ואנו זקוקים לתרומות על בסיס שוטף, יהא הסכום אשר יהא. כספי התרומות המגיעים לעמותה מסייעים בראש ובראשונה לתחזוק ותפעול בית המחסה ולשיפור תנאי המחיה של בעלי החיים הגרים בו.
תמיכות נוספות המתקבלות בעמותה מאפשרות לנו לפתח מודלים ופרויקטים חינוכיים, ובכך להתקרב ולקרב את הקהילה לפועלנו ולערכים שאנו דוגלים בהם, ושאותם אנו מבקשים להנחיל בחברה כולה.
צער בעלי חיים רמת גן והסביבה מתנהלת כחוק, ובעלת אישור ניהול תקין , הכרה כמוסד ציבורי לעניין תרומות ע"פ סעיף 46 לפקודת מס הכנסה ותו מידות לאפקטיביות .

העמותה תשמח להציג דו"חות כספיים ותוכנית תקציבית בהתאם לדרישה.
צער בעלי חיים רמת גן והסביבה חברה ב-World Society for the Protection of Animals (או WSPA), ארגון בינלאומי מוביל בתחום רווחת בעלי חיים, ובעל מעמד של ארגון מייעץ לאו"ם.
ניתן לתרום (כסף, ציוד, מזון, סיוע מקצועי וכן הלאה) בהמון דרכים המפורטות כאן.
מלבד תרומות כספיות, נשמח מאוד לקבל שמיכות ומגבות, צעצועי כלבים וחתולים, מזון יבש ושימורים לכלבים וחתולים, ציוד וטרינרי וכן הלאה.

לתרומה חד פעמית ליחצו....            לתרומה חודשית מתחדשת ליחצו....

למידע נוסף על תרומות ושיתופי פעולה עסקיים ,  מוזמנים ליצור קשר עם מנכ"ל העמותה,

 יובל נבון, 052-3338630     yuval@spca.org.il

 

 להתנדב

עמותת צער בעלי חיים רמת גן והסביבה היא חלק בלתי נפרד מן הקהילה, וקוראת לכם לבוא ולהיות שותפים במאמצינו.
מדי יום מגיעים אל בית המחסה ואל הצוותים המלווים אותו סטודנטים, תלמידים ובני שירות לאומי, משפחות של אוהבי בעלי חיים, יחידים בעלי יוזמה, בעלי מקצוע, אנשי שיווק ופרסום ועוד רבים וטובים המעוניינים לתרום את חלקם לטובת בעלי החיים.
בין המתנדבים בבית המחסה נמצאים תלמידים וסטודנטים המגיעים אלינו במסגרת פרויקט מחויבות אישית ומלגות, מסייעים בטיפול בבעלי החיים, מטיילים עם הכלבים ומלטפים את החתולים. מתנדבי העמותה מקיימים פעילויות הסברה בבתי ספר ותנועות נוער ומסייעים בהעלאת המודעות הציבורית בנוגע לקשר שלנו כבני אדם עם בעלי החיים. בנוסף, העמותה עורכת פעילויות עם ילדים במוסדות טיפוליים, עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים ובכל מקום שהמגע עם בעלי החיים שלנו יכול לסייע בו ליחידים ולקהילה.
ניתן להתנדב באופן עצמאי מגיל 14. לפני כן יש להגיע אלינו בליווי אחד ההורים.
פעילותנו נשענת במידה מכרעת על קהילת המתנדבים, המהווה את לב ליבה של העמותה. אנו קוראים לכם להצטרף ולהיות שותפים מלאים למאמצינו בקידום רווחת בעלי החיים ושאר פעילויות העמותה.

צער בעלי חיים ר"ג והסביבה, ע"ר 580053296
כל הזכויות שמורות © | עיצוב: פיגמנט | בניית אתרים: TQ-Soft |