התנדבות בעמותה כל מה שצריך לדעת

מדי יום מגיעים אל בית המחסה, סטודנטים, תלמידי מעורבות חברתית, פנסיונרים, ילדים עם הוריהם, יחידים בעלי יוזמה, בעלי מקצוע ובעלי רכב המסיעים בעלי חיים אל הווטרינרים  ועוד רבים וטובים המעוניינים לתרום מזמנם ומניסיונם למען בעלי החיים.פעילותנו נשענת במידה מכרעת על קהילת המתנדבים, המהווה את לב לבה של העמותה.
אנו קוראים לכם להצטרף ולהיות שותפים מלאים למאמצינו בקידום רווחת בעלי החיים ובשאר פעילויות העמותה.


תשובות לשאלות נפוצות:

1. איך ניתן להתנדב ולעזור?

אנו זקוקים תמיד למתנדבים שייצאו לטייל עם הכלבים שלנו ולהתלטף עם החתולים בבית המחסה, ניתן להגיע ללא תיאום מראש בימים א' - ה' ולהוציא כלבים לטיול.

 

מעבר לאמור אנו זקוקים למגוון רחב של מתנדבי ליבה במגוון רחב של תחומי עניין וניסיון מקצועי.

 

(לפרטים נוספים על התנדבות ליבה בעמותה  office@spca.org.il )

 

2. באילו תפקידי ליבה ניתן להתנדב?

  • הצטרפות לצוות בית המחסה - סיוע  לצוות בניקיונות, האכלה וטיפול ישיר בכלבים ובחתולים בשעות הבוקר ומוכנים לעבודה פיזית קשה יחד איתנו ולמען ההולכים על 4.
  • רכזי אומנה / בתי אומנה - לגורי חתולים, גורי כלבים וכלבים בוגרים וחולים.
  • הצטרפות לצוות החינוך - לכל אוהבי בעלי החיים שרוצים להשפיע על הדור הבא  אנו זקוקים למתנדבים שיתפנו לפחות פעמיים בחודש בשעות הבוקר לביקורי הסברה בבתי ספר ומוסדות חינוך.
  • פרסום, מדיה ועזרה טכנולוגית -  אם אתם יצירתיים, חושבים שיש לכם את היכולת לעזור לנו למצוא בתים לכלבתולים דרך הרשתות החברתיות, אתם מוזמנים להצטרף לצוות המדיה שלנו.
  • טלמרקטינג וגיוס תרומות - בואו עזרו לנו לגייס כסף למען בעלי החיים של העמותה. ניתן להתנדב גם מהבית.

קבוצות מתנדבים חשובות:

  • הסעות - לוטרינרים, לאיסוף תרומות וליוזמות שונות ומיוחדות.
  • ימי אימוץ - העמותה מקיימת ימי אימוץ בפארק הלאומי ברמת גן אחת לחודש ובסופי שבוע בבית המחסה בתל אביב ואנו זקוקים למתנדבים רבים שיצטרפו לימים אלו להחזיק את הכלבים, לדאוג להרגיע אותם ולעזרה בכלל בהקמת והפקת אירועים אלו.
  • אנשי מקצוע ותחזוקה - אם אתם, חשמלאים, קבלנים, נגרים, רתכים, עורכי דין ובעלי מקצוע חופשי ורוצים לנצל את כישוריכם החשובים למען בעלי החיים, אנא צרו עימנו קשר ונשמח לעזרתכם במקרי הצורך.
  • דוכנים וגיוס משאבים - אנו אוספים שקל לשקל וכל תרומה קטנה כגדולה מסייעת לעמותה להמשיך ולהציל חיים, אם אתם מעוניינים לסייע בגיוס תרומות, הפעלת דוכן התרמה, כתיבת בקשות ועוד אנא פנו אל מנכ"ל העמותה  yuval@spca.org.il 

 

3. מאיזה גיל אפשר להתנדב? ניתן להתנדב באופן עצמאי מגיל 14. לפני כן יש להגיע אלינו בליווי אחד ההורים.
כדי למנוע עוגמת נפש חשוב להבהיר - ילד מתחת גיל 14 לא יכול להגיע לבית המחסה ללא הורה, שיישאר
איתו בכל זמן הפעילות. דודה, אח, אמא של חברה, חברה של אמא - כל האנשים היקרים הללו לא משנים מבחינת הביטוח ולכן לא מהווים תחליף להורה בכל הקשור להתנדבות אצלנו.

 

4. האם צריך לתאם מראש את בואנו? אם אתם מעוניינים לטייל עם הכלבים או לשחק ולהתלטף עם החתולים, אין צורך לתאם מראש את הגעתכם. אתם מוזמנים להגיע ללא תיאום מראש בימים א'-ה' בין השעות 12:00-17:30.

בפעם הראשונה שתגיעו נבקש מכם למלא טופס הצטרפות לטובת הביטוח. לאחר מכן נעשה לכם סיור בבית המחסה ונסביר לכם את כל שעליכם לדעת.

מתנדבי ליבה שמעוניינים לסייע באחד מאפיקי ההתנדבות האחרים , אנא צרו קשר איתנו 050-7795477
office@spca.org.il

5. האם יש ימים מועדפים להגעתנו?  בימים ראשון עד חמישי. 

בסופי שבוע אנו משתדלים להקדיש את מירב זמננו למאמצים.

 מתנדבים ותיקים מוזמנים להצטרף ולסייע לצוות.

מתנדבים חדשים לא יוכלו לטייל עם כלבים במהלך הסופ"ש.

מחויבות אישית ואוניברסיטאית:
בין המתנדבים בבית המחסה נמצאים תלמידים וסטודנטים המגיעים אלינו במסגרת פרויקט מחויבות אישית מלגות וקבלת נקודות זכות אקדמיות, מסייעים בטיפול בבעלי החיים, מטיילים עם הכלבים ומלטפים את החתולים.


 

למידע נוסף על התנדבות, פנו אלינו 050-7795477 בשעות הפעילות.
תודה רבה!

צער בעלי חיים ר"ג והסביבה, ע"ר 580053296

 

 

כל הזכויות שמורות © | עיצוב: פיגמנט | בניית אתרים: TQ-Soft |