איך לתת כדור לחתול? 

1. הרם את החתול וערסל אותו בזרועך השמאלית, כמו שמחזיקים תינוק, הנח את הבוהן והאצבע המורה של ידך הימנית משני צידי הפה של החתול ולחץ בעדינות, בעודך מחזיק את הגלולה בידך הימנית.כשפי החתול נפתח, הטל את הגלולה אל פי החתול. הנח לחתול לסגור את הפה ולבלוע.

2. הרם את הגלולה מן הרצפה ואת החתול מאחורי הספה, ערסל את החתול בידך השמאלית וחזור על התהליך.


3. הבא את החתול מחדר השינה וזרוק את הגלולה ספוגת הרטיבות לפח.

4. הוצא גלולה חדשה מעטיפת האלומיניום, ערסל את החתול בזרועך השמאלית בעודך מחזיק את הרגלים האחוריות בחוזקה בידך השמאלית. פתח את הלסתות בחזקה ודחוף את הגלולה במורד הפה בעזרת האצבע המורה של יד הימנית. סגור את פי החתול בחזקה וספור עד עשר.

5. הוצא את הגלולה מהאקווריום ואת החתול מתוך ארון הבגדים. קרא לבן/בת הזוג מן הגינה.

6. כרע על ברכיך על הרצפה, כשהחתול לחוץ היטב בין הברכיים, ואתה מחזיק את ידיו ורגליו בחזקה בשתי ידיים.התעלם מנהמות נמוכות צליל המושמעות מפי החתול. על בן הזוג להחזיק את ראש החתול בהחלטיות ביד אחת, בעודו דוחף סרגל עץ לפי החתול ביד השניה. יש להחליק את הגלולה לתוך פי החתול על הסרגל, ולעסות את גרונו במרץ.

7. הורד את החתול ממסילת הווילון והוצא גלולה חדשה מעטיפת האלומיניום. ציין לעצמך לקנות סרגל חדש ולתקן את הוילונות. אסוף בזהירות את שברי פסלון המזכרת מאמא ושים בצד, להדבקה מאוחר יותר.

8. עטוף את החתול במגבת גדולה ותן לבן הזוג להחזיק, כשרק ראש החתול מבצבץ מתחת לזרועו. שים את הגלולה בקצה קש לשתיה, פתח את פי החתול בעזרת עיפרון ונשוף בקש.

9. וודא שהגלולה אינה מזיקה לבני אדם, שתה כוס מים לשטוף את טעם הגלולה מם הפה. שים פלסתר על זרוע בן הזוג ונקה את השטיח מכתמי הדם במים קרים.

10. הבא את החתול מן המחסן של השכן, קח גלולה חדשה שים את החתול בתוך המזנון כשהדלתות סגורות ורק ראש החתול מציץ החוצה. פתח את פי החתול בעזרת כפית וגלגל את הגלולה לגרון החתול בעזרת רצועה גמישה.

11. הבא מברג מהמוסך והברג את הדלתות על ציריהן מחדש. שים תחבושת קרה על הלחי ובדוק מתי פג תוקף זריקת הטטנוס שקיבלת. זרוק את חולצת הטריקו והבא אחרת מחדר השינה.

12. צלצל למכבי האש כדי להוריד את החתול מראש העץ מעבר לכביש. התנצל לפני השכן שנאלץ לסטות מן הדרך כדי להימנע מהתנגשות בחתול. הוצא את הגלולה האחרונה מעטיפתה.

13. קשור את ידיו ורגליו של החתול עם חוט משיכה מן הגינה וחבר בחזקה לרגל שולחן האוכל החזק. הבא כפפות גיזום עבות מן המחסן ופתח את פי החתול עם מפתח ברגים. דחף את הגלולה לפי החתול ואחריה סטייק פילה.החזק את הראש במצב מאונך ושפוך חצי ליטר מים לגרון החתול לשטוף את הגלולה.

14. בקש את בן הזוג לקחתך לחדר המיון. שב בשקט כשהרופא תופר את האצבעות והזרוע ומסיר את שרידי הגלולה מהעין הימנית. בדרך הביתה עצור בחנות רהיטים להזמין שולחן אוכל חדש.

15. הזמן את הוטרינר לביקור בית.
כל הזכויות שמורות © | עיצוב: פיגמנט | בניית אתרים: TQ-Soft |