על פי חוזר מנכ"ל "בעלי החיים במוסד החינוכי" ממליץ משרד החינוך על קיום "יום בעלי חיים", בכל בתי הספר בתאריך י"א באייר (בשנת 2017 יתקיים יום זה ב-7 במאי) מתוך מטרה לשקף ולהציג לתלמידים את חשיבות בעלי החיים כחלק בלתי נפרד מחיינו, מסביבתנו ואת חובתנו לכבדם, לדאוג לרווחתם ולשמור על הסביבה שהם ואנו נמציאם בה".

אנו בצער בעלי חיים רמת גן והסביבה שמחים וגאים לקחת חלק ביום זה יחד עם יותר ויותר מסגרות המציינות יום חשוב זה ומזמינים אתכם להצטרף לשורות בתי הספר המציינות ופועלות לקידום יום זה.  

חשוב לציין כי עמותת צער בעלי חיים רמת גן והסביבה פועלת במשך כל השנה על בסיס קבוע ובעשרות בתי ספר לעידוד זכויות בעלי החיים ומפעילה מערך הסברה נרחב, מוזמנים להתייעץ איתנו ולהזמין פעילות זו בהתנדבות מלאה לבית ספרכם  zohar@spca.org.il

המלצות כיפיות ומעניינות לציון יום זכויות בעלי החיים:

1. סיפורים אישיים, שיתוף יחד עם התלמידים הנוגע לאופן שבו החליטו לאמץ או לקחת אל ביתם את בעל החיים או חיית המחמד, הרבה מסיפורים אלו יפתיעו אתכם ויעודדו ליחת אחריות וחמלה כלפי בעלי החיים.

2. להזמין אותנו אליכם, נשמח להגיע ולספר על סיפוריהם האישיים של פיונה, ויקטור ופרסיקית ושל עוד חתולים וכלבים רבים שנמצאים אצלנו, לעודד לחמלה וסובלנות דרך סיפוריהם האישיים כלפי חברינו לכיתה ובעלי החיים כאחד.

3. מתגייסים למענם - ניתן לארגן הפנינג גיוס תרומות עבור העמותה בהובלת הילדים עצמם, פעיות זו תאפשר הערכות והכנה לקראת יום זה ע"י איסוף ציוד, שמיכות, מגבות, חטיפים ומגוון פינוקים שיהפכו את חיי הכלבתולים שלנו בכלוב לנעימים יותר.

כיתות רבות התגייסו ואספו תרומות כספיות ע"י מכירת עוגות לימונדה ואיסוץ תרומות למען בעלי החיים, התרומות שנאספות מאפשרות לנו לרכוש מזון, חיסונים ולעודד עיקור וסירוס של בעלי החיים.

 

דברו איתנו, נשמח לשלוח אליכם סיפורים, תמונות והצעות נוספות - זהר 050-8316597

ושיהיה לכולנו יום בעלי חיים שמח :)

עמותת צער בעלי חיים רמת גן והסביבה מקיימת פעילויות אלו בהתנדבות מלאה ובאהבה רבה מתוך רצון להשפיע ולעודד לחמלה, סובלנות ואהבת החי (אדם וחיה כאחד), אנו קוראים לכם לחזק ידינו ולסייע בתרומה להמשך קיומה של פעילות חשובה זו - תודה מכל הלב.

לתרומה חודשית בכל סכום שתבחרו:  https://goo.gl/0E1N7t

לתרומה חד פעמית: https://goo.gl/T4WOb9

כל הזכויות שמורות © | עיצוב: פיגמנט | בניית אתרים: TQ-Soft |