"סיכוי לחיים" - פרויקט להצלת גורים:

ליבנו נשבר בכל פעם מחדש, עם כל טלפון, כל הודעה ולעיתים גם ארגז מיילל מחוץ לדלת, שגרי גורים חלקם יונקים, חלקם עצומי עיניים, קטנים ומתוקים, תינוקות תמימים שעדיין מתקשים לעמוד או לאכול בעצמם, חלקם לבד בעולם ללא אימם, מסתובבים בכבישים, ברי המזל שביניהם נאספים ע"י מתנדבים או אזרחים דואגים וכל מה שהם זקוקים לו הוא סיכוי לחיים טובים יותר, לטיפול מסור ולמעט אהבה כדי למנוע מהם לחיות (או למות) ברחובות.

הפרויקט המדהים מתמקד בהצלה של גורי חתולים יונקים ובגורי כלבים שאיבדו את אימם או נמצאו נטושים ברחובות, העמותה פועלת באופן אקטיבי למשיכתם וחילוצם, איתור בית אומנה עבורם בו יזכו לטיפול מסור ודאגה ולאחר שהגורים מתחזקים ומתחסנים אנו דואגים למצוא להם בתים מאמצים.

על מנת שנוכל להמשיך ולהציל עשרות נשמות טהורות ולהמשיך בקידום פרויקט חשוב ומיוחד זה  אנו זקוקים לעזרתכם ותלויים בה:

1. בתי אומנה - אם יש באפשרותכם לקלוט גור/ים למספר שבועות אנו נדאג לקחת חסות מלאה ולממן את עלויות הטיפול, האכלה, הדרכה והכוונה והחיסונים עבורם.

2. תרומות - עלויות מזון, מטרנה, חיסונים, עיקור וסיורס בהמשך, בדיקות דם ולעיתים גם טיפולים מצילי חיים עולים המון המון המון כסף ואנו דואגים לממן הכל, אנא מכם, היכולת שלנו להמשיך ולקלוט גורים נוספים תלויה בתרומות ובזמינות בתי אומנה.

עיזרו לנו - תירמו עכשיו!

סיפורי ההצל(ח) ה שלנו... על קצה הזנב:

"רומי והגורים"

רומי, האמא ושמונה גוריה, נמצאו משוטטים בצפון והגיעו לתחנת הסגר, אחת המתנדבות שלנו גילתה שהם צפויים להיות מורדמים בעקבות מצבה הירוד של האם ועלות הטיפול היקרה בשגר הגדול, מיד הילה התחילה במרתון טלפונים ומיילים לאיתור אומנה שתסכים לקלוט את החבורה המדהימה הזו ולתת להם הזדמנות שנייה ולשמחתנו "בר" המדהימה נרתמה לעזרה וקלטה אל ביתה את כל התשיעייה.

האמא וכל הגורים זכו מייד לחום ואהבה, קיבלו עירוי, עברו בדיקות דם, זכו לחיסונים ולאחר מספר ימים הועברו למזון גורים ואכלו בתיאבון רב, רומי התחזקה, כל הגרוים שרדו ומצאו בתים מאמצים ולסיום שמח במיוחד, בר (האומנה)  לא הצליחה להיפרד מרומי והחליטה לאמץ אותה לתמיד 

 

 

 

"שישיית ספר הג'ונגל"

8:30 בבוקר, הדר הכלבנית מגיעה לבית המחסה ומהפח הסמוך בקצה הרחוב עולות יללות קטנות, בתוך הפח ובתוך ארגז סגור מצאה הדר שישיית גורי חתולים יונקים בני שבוע אולי קצת יותר, בלי לחשוב פעמיים צללה פנימה, שלפה את הקטנטנים לניקוי האכלה וחימום, הם הובהלו מייד ל"קליניקה" מרפאה וטרינרית ומשם לאומנה שלקחה את כל .השישייה.

שני גורים, "נמר" ונאלה" לא הראו שיפור ולא אכלו והובהלו שנית לוטרינר שם בילו שבוע באשפוז מחוברים לנוזלים ןתחת השחה צמודה, שניהם התחזקו וניצלו, היום "מוגלי" כבר מצא בית וחמשת אחיו ואחיותיו מחכים לגורל דומה.

 

 

 

 

"גורי עובדת":

בלילה הגשום ביותר של ינואר  השנה נתקלה דפנה, אחת המתנדבות שלנו בדרך חזרה מאילת בחמישה גורים (השישי נדרס ולא שרד לצערנו) רועדים מקור מפוחדים, מורעבים וללא אימם בתחנת הדלק בעובדת, במשך שעתיים ניסתה לתפוס אותם, בגשם ובקור על מנת להביאם אלינו כדי שנטפל, נדאג ונמצא להם בית חם, החמישייה זכתה לטיפול רפואי, חיסונים ולטיפולה המסור של דפנה גם לאחר שהגיעו אלינו והיום כל החבורה המושלמת הזו: בואי, כתם, קשקש, נמש ונטאשה,  זכתה למצוא בתים אוהבים ודואגים.

 

"הגורים של לילי"

רק בני 3 חודשים, הגורים הללו היו בסכנה עקב תנאים תברואתיים קשים באחד ההסגרים ולמזלם משכנו אותם בזמן, כרגע הם עדיין אצלנו לאחר טיפול ובמצב מצויין ומחכים לבית יחד עם אימם, לילי בת השנתיים.

 

 

 

ויש עוד... הרבה לצערנו

ניצלו ממוות:

 

תירמו לנו... כל שקל מציל חיים:

לתרומה חודשית בכל סכום שתבחרו:  https://goo.gl/0E1N7t

לתרומה חד פעמית: https://goo.gl/T4WOb9

כל הזכויות שמורות © | עיצוב: פיגמנט | בניית אתרים: TQ-Soft |